CNS 12225 Standard english version summary
CNS Chinese National Standard General No. CNS12225
Classified No. K6943
Method of test for benzyl chlonide
氯化苄檢驗法
Date of Approval
Bureau of Standards, Metrology and Inspection Date of Revision
Thanks for your interest in "CNS 12225" standard !
1. If you only need this CNS12225 standard, you can pay directly on this page,
Add to cart
CNS Standard Code CNS 12225
CNS Standard English Title Method of test for benzyl chlonide
CNS Standard Chinese Title 氯化苄檢驗法
CNS Standard Classified No. K6943 - Chemical Industry
CNS Standard Status Withdrawn; Revoke date:01/06/2023
Chinese Version Pages 0
How to pay by credit or debit card?
  • Relational CNS standards of CNS 12225     Keyword: Method test benzyl chlonide ...
  • Method of Test for Compressive Strength of Hydraulic Cement Mortars (Using 50mm or 2 in. Cube Specimens)