CNS 11125 Standard english version summary
CNS Chinese National Standard General No. CNS11125
Classified No. N4119
Method of Test for Feed Additives: Determination of Halofuginone
飼料添加物檢驗法–海樂福精之測定
Date of Approval
Bureau of Standards, Metrology and Inspection Date of Revision
Thanks for your interest in "CNS 11125" standard !
1. If you only need this CNS11125 standard, you can pay directly on this page,
Add to cart
CNS Standard Code CNS 11125
CNS Standard English Title Method of Test for Feed Additives: Determination of Halofuginone
CNS Standard Chinese Title 飼料添加物檢驗法–海樂福精之測定
CNS Standard Classified No. N4119 - Agriculture, Food
CNS Standard Status Status:Current; Latest date:11/20/1984 Confirmed date:03/07/2019
Chinese Version Pages 1
  • Method of Test for Compressive Strength of Hydraulic Cement Mortars (Using 50mm or 2 in. Cube Specimens)