CNS 14888 Standard english version summary
CNS Chinese National Standard General No. CNS14888
Classified No. N4198
Method of test for Cephalexin in feeds
飼料中雪華力新之檢驗方法
Date of Approval
Bureau of Standards, Metrology and Inspection Date of Revision
Thanks for your interest in "CNS 14888" standard !
1. If you only need this CNS14888 standard, you can pay directly on this page,
Add to cart
CNS Standard Code CNS 14888
CNS Standard English Title Method of test for Cephalexin in feeds
CNS Standard Chinese Title 飼料中雪華力新之檢驗方法
CNS Standard Classified No. N4198 - Agriculture, Food
CNS Standard Status Status:Current; Latest date:01/10/2005 Confirmed date:03/07/2019
Chinese Version Pages 2
How to pay by credit or debit card?
  • Relational CNS standards of CNS 14888     Keyword: Method test Cephalexin feeds ...
  • Method of Test for Compressive Strength of Hydraulic Cement Mortars (Using 50mm or 2 in. Cube Specimens)